Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajā radio singlā ‘Vienmēr Kavēju’ grupa ‘Citi Zēni’ izdod jaudīgu pieteikumu Latvijas popmūzikā un izziņo debijas albumu ‘Suņi Iziet Ielās’.

“Lūgums pieteikties tam, kurš nekad dzīvē nav kavējis,” tā dziesmu komentē grupas vokālists un teksta autors Jānis Pētersons. “Vienmēr Kavēju ir par steigu, adrenalīnu un mūsdienu neiespējamo dzīves tempu. Ar vieglumu esam mēģinājuši notvert sajūtu, kad skrien cauri pilsētai, lai nenokavētu pēdējo autobusu mājup.”

“Šī dziesma ir provokatīvs eksperiments Latvijā ar kuru cenšamies lauzt robežas starp pašmāju un ārzemju mūzikas aktualitātēm, lai izaicinātu šī brīža popmūzikas status quo,” īsumā dziesmu ‘Vienmēr Kavēju’ komentē grupas ‘Citi Zēni’ producents un basģitārists Roberts Memmēns, kurš ir arī bijušais grupu ‘Framest’ un ‘Insomnia’ vokālists.

Dziesmai ir tapis arī videoklips, kurā humoristiski atainota panika par laika trūkumu. “Klipā mēs tveram sajūtu. Galvenais varonis visur cenšas paspēt, visiem vēlas palīdzēt, bet tā dēļ arī vienmēr kavē,” tā videoklipu komentē režisors Artūrs Streļuks. “Mēs visu klipu veidojām kā satīrisku komentāru par ikdienu. Tas ir iemesls, kādēļ iekļāvām arī ‘easter eggs’, piemēram – klipā filmējies populārais Latviešu izpildītājs un aktieris Lauris Reiniks,” turpina režisors. Videoklips ir pieejams apskatei YouTube platformā.

‘Citi Zēni’ ir piesaistījuši arī talantīgo tērpu mākslinieci Kristīni Čakari, kura ir parūpējusies par neatkārtojamu vizuālo noformējumu. Viņa savu vīziju komentē sekojoši: “Kā vizuālā tēla stiliste, izvēlējos katru no grupas dalībniekiem veidot kā personību, izcelt katra unikalitāti. Tas bija aizraujošs kopdarbs kā ar katru puisi atsevišķi, tā visu grupu kopā”.

Ar singlu ‘Vienmēr Kavēju’ grupa ‘Citi Zēni’ piesaka savu debijas albumu ‘Suņi Iziet Ielās’. Tas būs aktuālās popmūzikas albums, kurā būs dzirdamas dziesmas pop, neo-soul un repa žanros. Plānotais izdošanas laiks ir 2021. gada pavasaris.

Dziesmu producējis, miksējis un māsterējis – Roberts Memmēns, teksta autors – Jānis Pētersons. Videoklipa operators un monāža – Elvis Lācis, režisors – Artūrs Streļuks & producente – Elīna Sargune. Par singla vāciņa noformējumu parūpējusies talantīgā māksliniece Renāte Saulīte. Grupas stilu un apģērbu organizēja Kristīne Čakare. Kopējo singla production nodrošina Forte Productions.

Spotify iTunes YouTube

Vienmēr Kavēju

Release Date : September 22, 2020
Artist : Citi Zēni
Format : Digital Download

Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajā radio singlā ‘Vienmēr Kavēju’ grupa ‘Citi Zēni’ izdod jaudīgu pieteikumu Latvijas popmūzikā un izziņo debijas albumu ‘Suņi Iziet Ielās’