July 23, 2021
Bauska, LV
Time: 20:00
Venue: Pulsēta
Country: LV
Pirmajos singlos apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus, grupa “Citi Zēni” ir gada karstākais jaunums Latvijas popmūzikā. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru grupas pamats ir eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls. Muzikālās apvienības daiļradi var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu, ko grupa spilgti pierādījusi tādās kompozīcijās kā “Vienmēr kavēju”, “Parādi, kas tas ir”, “Suņi iziet ielās” un “Skaistās kājas”. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).
🏰 Arī šajā vasarā ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18.
🕗 Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Pēc koncerta uzkavējies pagalmā līdz pat plkst. 23:00.
🧁 Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.
❗️ Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.
🟩 Pie ieejas pasākuma teritorijā Tev būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts – pierādījums tam, ka esi vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Sevišķu uzsvaru liekam uz vārda LEJUPIELĀDĒTS, jo sertifikāta ekrānuzņēmumu QR kodu nolasīšanas aplikācija neatpazīst un to nav iespējams noskenēt.
👤 Ja neesi nedz vakcinējies, nedz pārslimojis Covid-19, pasākumu vari apmeklēt ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā, vai Covid-19 ātro antigēnu testu, kas veikts pēdējo 6 stundu laikā, – testus uz noteikto laiku iespējams lejupielādēt kā sertifikātu vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Šis punkts attiecas arī uz bērniem, kas sasnieguši 12 gadu vecumu un drīkst vakcinēties.
🎭 Publiskajos pasākumos, kas tiek organizēti daļēji drošajā režīmā ārtelpās, mutes un deguna aizsegs nav jālieto. Masku gan paņem līdzi, jo to nepieciešams izmantot brīdī, kad tiek apmeklētas Bauskas Kultūras centra iekštelpas – piemēram, labierīcības.
🎟 Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē, ka katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja bez maksas. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: http://ej.uz/pulseta
☔️ Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, par to iepriekš paziņojot “Pulsēta” sociālajās platformās “facebook” un “instagram”, kur pasākuma dienā aicinām sekot līdzi visai aktuālajai informācijai.
📷 Pasākuma laikā apmeklētāji var tikt filmēti un fotografēti, kā arī iegūtie foto un video materiāli var tikt izmantoti notikuma pagalma “Pulsēta” publicitātes un mārketinga materiālos.